Час: 2018-05-28 09:56:10

Круглий стіл на тему: «Європейське майбутнє України: можливості та перспективи».

За ініціативи євростудії Euronationкафедри фінансів та за інформаційної та організаційної  підтримки Інформаційного центру ЄС  у  науковій бібліотеці ДВНЗ УАБС НБУ  19 травня відбувсякруглий стіл на тему: «Європейське майбутнє України: можливості та перспективи»

УАБС НБУ

Узустрічі прийняли участь студенти 35 курсів обліковофінансового факультету напряму підготовки «Фінанси і кредит» та учні сумських шкіл, а саме:Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7, Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 ім. Д. Турбіна, СумськоїзагальноосвітньоїшколиІ-ІІІступенів № 21, СумськоїспеціалізованоїшколаІ-ІІІступенів №29.

Учасники переглянули  ряд презентацій на такі актуальні теми: «Можливості та перспективи для школярів та студентів у європейському просторі», «Порівняльний аналіз освіти в Україні та ЄС», «Освітні можливості та УАБС в євроінтеграції» та інші.

По закінченню обговорення було проведено інтелектуальне змагання «Що? Де? Коли?».За результатами гри було визначено переможців, які отримали нагороди від ДВНЗ УАБС та Представництва ЄС в Україні.