Статистика відвідувань
034150
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
За місяць
Поточний місяць
Всього
3
14
20
32316
137
265
34150
Ваш IP: 10.7.3.4
Час: 2019-07-17 18:55:15

Відеоконференція «Фінансова стабільність в Україні: допомога Європейського Союзу»

   В Інформаційному центрі Європейського Союзу, який діє в науковій бібліотеці академії, за ініціативи Представництва ЄС в Україні 10 листопада 2015 року відбулася відеоконференція «Фінансова стабільність в Україні: допомога Європейського Союзу». Конференція була тристороння, участь у ній взяли менеджер торговельних відносин Представництва ЄС в Україні Джоселін Гуітон, студенти Української академії банківської справи та Одеського національного економічного університету.

   Спілкування проходило у форматі Запитання – Відповідь. Майбутні економісти та фінансисти задавали експерту найрізноманітні запитання, зокрема і досить гострі, щодо фінансування України Європейським Союзом, повернення Україною наданих кредитів, зони вільної торгівлі з європейськими країнами, проходження реформ та оцінки роботи Уряду України тощо. А пан Джоселін Гуітон фахово та розгорнуто відповідав на них.

     Сторони залишилися задоволеними відвертою розмовою про проблеми, над розв’язанням яких зараз працює Україна та допомогу Європейського Союзу у вирішенні цих проблем.