Час: 2018-11-12 22:27:42

1>2>3>>

2015-11-10Відеоконференція «Фінансова стабільність в Україні: допомога Європейського Союзу»

В Інформаційному центрі Європейського Союзу, який діє в науковій бібліотеці академії, за ініціативи Представництва ЄС в Україні 10 листопада 2015 року відбулася відеоконференція «Фінансова стабільність в Україні: допомога Європейського Союзу». Конференція була тристороння, участь у ній взяли менеджер торговельних відносин Представництва ЄС в Україні Джоселін Гуітон, студенти Української академії банківської справи та Одеського національного економічного університету.

Спілкування проходило у форматі Запитання – Відповідь. Майбутні економісти та фінансисти задавали експерту найрізноманітні запитання, зокрема і досить гострі, щодо фінансування України Європейським Союзом, повернення Україною наданих кредитів, зони вільної торгівлі з європейськими країнами, проходження реформ та оцінки роботи Уряду України тощо. А пан Джоселін Гуітон фахово та розгорнуто відповідав на них.

Сторони залишилися задоволеними відвертою розмовою про проблеми, над розв’язанням яких зараз працює Україна та допомогу Європейського Союзу у вирішенні цих проблем.

2015-10-19«Європейський тиждень місцевої демократії» в Інформаційному Центрі ЄС

Курс на європейську інтеграцію – один з головних пріоритетів державної політики України.

З метою інформування та залучення активної молоді до суспільно-політичного життя міста та держави 13 жовтня в Інформаційному центрі Європейського Союзу наукової бібліотеки був проведений культурно-просвітницький захід - «Європейський тиждень місцевої демократії».

{gallery}155{/gallery}

Учасники заходу, члени євроклубів «Гармонія» та «ЄвроStar» переглянули презентацію – «Європейський тиждень місцевої демократії». В обговоренні взяли участь, як ативісти євроклубів, так і їх керівники. На підсумок, учасники підготували міні-виступи на тему: «Демократія в моєму класі, школі, місті».

Найактивніші учасники отримали призи від Представництва ЄС в Україні.

2015-10-01"Відкрий Європу для себе" в УАБС

В УАБС провели захід до Дня європейських мов.

30 вересня у мультимедійному залі наукової бібліотеки в рамках постійно діючого проекту кафедри іноземнихмов «Відкрий Європу для себе» було проведено культурно–просвітницький захід з нагоди Дня європейських мов за участю студентів групи Ф-43.

Інформативним наповненням свята стали презентації студентів про різні аспекти життя європейців, вікторина «How much do you know about European Union?», фільм про визначні місця Європи. Дуже гарним було виконання найбільш популярних, серед молоді Європи, пісень під акомпанемент гітари.

{gallery}154{/gallery}

Найактивніші студенти отримали подарунки та призи від Інфоцентру ЄС наукової бібіліотеки академії.

2015-09-17 Студенти УАБС вчаться ухвалювати та розподіляти бюджет Європейського Союзу

В коворкінг-центрі наукової бібліотеки відбулася зустріч студентів 4 курсу з делегацією Представництва Європейського Союзу в Україні: радником з питань преси та інформації п. Вікторією Давидовою та експертом з європейської тематики п. Анатолієм Марциновським.

{gallery}153{/gallery}

Гості запропонували студентам інформаційну гру-симуляцію «Ухвалення та розподілення бюджету в Європейському Союзі», присвячену питанням функціонування фінансової системи Європейського Союзу. Її метою було дати учасникам краще зрозуміти особливості та функції бюджету ЄС; принципи його побудови та розподілу, в тому числі що стосується України.

Студенти умовно поділилися на команди «Ради Європейського Союзу» та «Європейського парламенту».

Команда «Ради ЄС» повинна була  скласти бюджет Європейського Союзу, визначити статті його доходів та витрат, сформувати видатковий Кошторис ЄС та аргументовано захистити його.

Команда «Европарламенту»  затверджувала поданий проект Кошторису ЄС, розподіляла бюджетні витрати на «обовязкові» та «необовязкові», обгрунтовано збільшувала або зменшувала їх.

Спільне обговорення поставлених завдань та активна полеміка при проведенні гри-симуляції дозволили студентам на власному досвіді зрозуміти принципи формування бюджету та витрачання коштів Європейського Союзу.

Сподіваємося, що отриманий позитивний європейський досвід допоможе нашим студентам у подальшому на практиці застосовувати його при формуванні бюджету та розробці принципів бюджетного устрою України.

2015-05-22 Круглий стіл на тему: «Європейське майбутнє України: можливості та перспективи».

За ініціативи євростудії Euronationкафедри фінансів та за інформаційної та організаційної  підтримки Інформаційного центру ЄС  у  науковій бібліотеці ДВНЗ УАБС НБУ  19 травня відбувсякруглий стіл на тему: «Європейське майбутнє України: можливості та перспективи»

УАБС НБУ

Узустрічі прийняли участь студенти 35 курсів обліковофінансового факультету напряму підготовки «Фінанси і кредит» та учні сумських шкіл, а саме:Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7, Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 ім. Д. Турбіна, СумськоїзагальноосвітньоїшколиІ-ІІІступенів № 21, СумськоїспеціалізованоїшколаІ-ІІІступенів №29.

Учасники переглянули  ряд презентацій на такі актуальні теми: «Можливості та перспективи для школярів та студентів у європейському просторі», «Порівняльний аналіз освіти в Україні та ЄС», «Освітні можливості та УАБС в євроінтеграції» та інші.

По закінченню обговорення було проведено інтелектуальне змагання «Що? Де? Коли?».За результатами гри було визначено переможців, які отримали нагороди від ДВНЗ УАБС та Представництва ЄС в Україні.

1>2>3>>